Yerli Breaking Bad Geliyor - haluk bilginer bu işin neresinde

Yerli Breaking Bad Geliyor - peki haluk bilginer bu işin neresinde

Haberi duyduğumda biraz güldüm. Hiç ne gerek vardı? Olur mu öyle şey? gibi cümleler kurmayacağım. Yıllardır konuşulur Breaking Bad uyarlanacak diye, sonunda oluyor. Limon Yapım hakları satın almış ve dizinin seneryosu yazılmaya başlanmış. Ne olursa olsun merak edip izleyeceğiz. Ama ne olursa olsun sanırım memnun olamayacağız. Uyarlaması yapılan dizi BREAKING BADLimon Yapım Dizileri: Bir Annenin Günahı, Koca Koca Yalanlar,  Avlu, Dudullu Postası, Şevkat Yerimdar, Savaşçı, Hayat Sevince Güzel, Göç Zamanı, Kalbim Ege'de Kaldı, Kara Ekmek, Poyraz Karayel, Düşler ve Umutlar, Büyük Sır, Ne Diyosuun, Bebek İşi, Herşey Yolunda Merkez, İşler Güçler...


İşler güçler ve Dudullu Postası'nı az çok izledim diğerlerinin varlığından dahi haberim yok. Fakat duyduğum kadarıyla tv'nin kaliteli yapımlarından. Ve tahminimce tv'ye yapılan bir iş olacak. Daha da merak ettim şimdi. Umarım uyarlama başarılı olur ki sanmıyorum olacağını gülmek için açar izleriz. Dijital'de olursa bir nebze umudum olabilirdi. Fakat konuştuğumuz dizi Breaking Bad. İzlerken sürekli kafada bir kıyas olacak. 


Dr. House uyarlaması Hekimoğlu sevildi. Bir de bu işin tv izleyicisi kısmı var. Breaking Bad'in ismini dahi duymamış insanlar izleyecek bu diziyi. Belki de severler sonuçta yıllardır Godfather çakması mafya dizileri izleniyor ülkemizde. 


peki haluk bilginer bu işin neresinde

Merakla bekliyorum, şu sıralar izlediğim her işte Haluk Bilginer görüyorum. Walter rolünde görsek fena olmaz aslında. Şahsiyet gerçeğini unutmamak gerek. Kafamda deli sorular. Tv'ye uyarlansa nasıl olur? Uyuşturucu yerine ne koyulabilir? Walter'ın mesleği ne olurdu? Jesse'yi Saul'u kim oynayabilir? tahminlerinizi alayım birkaç ay sonra dizi çıktığında tahminlerinizi karşılaştırırız.

Yorumlar