OHA BU ÇOK İYİ! SİNEMADA SON TREND 🎥


Öncelikle filmi izlemediğimi söyleyip izlemeyecegimi de belirtmek istiyorum. Çünkü bu kadar iyi bir filmi izlemeyi hak etmiyorum. Sinemamızın geldiği bu noktadan gurur duyuyorum. Neredeyse Tarantino'ya Nolan'a meydan okuyoruz. Yaptığımız filmlerdeki atmosfer olsun seneryosu ve oyunculukla birlikte mükemmel bir uyum içerisinde. Hatta hiçbiri de işini para için yapmıyor. Tamamen sanat uğruna anlatmak istedikleri önemli bir mesaj için, film çekiyorlar. İnsanlara varolsculugu sorkdjdlshslskzzj Offf ffff! Yeter daha da ciddiye alamiycammm.

Bahsettiğim film Maide'nin Altın Günü isimli film sanırım. Fragmanını izledim. Komedi kategorisi adı altında gülünç bir -film de diyemiyorum- video-skec çekmişler. Bu son yılların modası, kolay yoldan parayı bulma yolu. Bunu yapmak çok kolay!


Bir sürü varyasyonu var bu tür filmlerin son yıllarda çıkan 10 komedi filminin komik olmayan ama çok izlenen 9'u buna dahil. Bu film reklam kampanyasını çok iyi yaptı ve yazık insanlar bu filmlere para ödeyecek. Bu seyirciye de saygısızlıktır. Ezgi mola gerçekten iyi bir oyuncuydu, ona yakıştıramadım..

Bu tür filmler için gerçekçi olmayan, kaba, iğrenç, gülünç bir karakter yaratıp bunu normal ortamlara koyup neler olacağını cekiyorsunuz. Bu çoğunlukla diğer insanlara kötü davranma tokat, küfür ve benzeri sonuçlarla devam ediyor.  Her karakter için en az 5film garanti. Gerçekten üzücü. Bu yazıyı yazdığıma bile inanamıyorum. Siz umarım benim hangi filmleri kastettiğimi anlamışsınızdır. Burama kadar geldi. Yani sınırıma, ne desem bilemiyorum, siz yorumlarda tamamlayın.

Yorumlar

 1. Bu filme gitmeyi ben de düşünmüyorum.Daha yaratıcı komedi seviyorum.Fazla gülmem böyle filmlerde :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yani film kendini belli ediyor :) para için yapılmış Cumali ceber, Recep İvedik gibi filmler kategorisinde saçma bı film.

   Sil
 2. Gerçekten çok kötü imiş fragmanı izledim şimdi. Yazık olmuş Ezgi Mola'ya gerçekten... Bunu izlemeye gitsem paramdan çok zamanıma yazık olur. Hiç almayayım :)
  Güzel bir noktaya değinmişsiniz Meczup Bey :)

  YanıtlaSil
 3. Rezalet gerçekten. Çok haklısınız

  YanıtlaSil
 4. Türkiye artık film çöplüğüne dönüyor.

  YanıtlaSil
 5. Bu filmi maalesef seyrettim. Harcadığım zamana acıdım desem yeridir. Bütün sahnelerde Ezgi Mola var. Yan rollerdeki oyuncular yetersiz. Kötü film.

  YanıtlaSil

Yorum Gönder