İTİRAFLAR! Blogum Hakkında Özeleştiri / Bence Mim Olmalı 💨


İşte gün geldi. Bugün herşeyi eleştiren yerden yere vuran ben, kendi blogumu eleştireceğim. Bu benim için zor olmayacak çünkü zaten pek de kendimle barışık bir insan değilim. Bak şimdiden başladım eleştirmeye tutamıyorum kendimi..

Kendimi Blogger Olarak Görmüyorum!

Bam diye nasılda itiraf ettim. Bir yıldır yazmama rağmen kendimi bir blogger olarak görmüyorum. Tamamen bir alanda uzman değilim, sadece yorumlarımı paylaştığım bir blogum var. Yorumlara da gerektiğince cevap yazamıyorum ve aynı zamanda çok iyi cümle kurduğum da söylenemez. Fakat kendimi iyi ifade edebildiğimi düşünüyorum.

Uzun Yazılar Yazamıyorum!

Kesin ben hikaye de yazamam. Romanı düşünemiyorum bile. Çünkü düşündüklerimi, anlatmak istediklerimi dan dan diye söylerim. Hiç şöyle uzun betimlemelerle vs. uğraşmıyorum. Oysa aslında anlamı daha etkili kılan o betimlemelerdir.

Yazıları Doğaçlama Yazıyorum!

Genelde çoğu zaman şöyle oluyor. Elime telefonu alıyorum, yeni yazıya tıklıyor. Bir konu düşünüp yazmaya başlıyorum. Bu yüzden de yazılarımda hep bir heyecan etkili oluyor...

Şimdilik itiraflarım, eleştirilerim bunlar.. Devam edersem iyi olmayacak gibi :) ben ne kötü bir bloggermışım be! Neyse bunların hiçbiri yakışıklı ve zeki olduğum gerçeğini değiştirmez hadi bay.. Bu arada cesaretiniz varsa hadi sizde yazın bir özeleştiri yazısı :P

Yorumlar

 1. Bence kendini, fikirlerini gayet iyi ifade eden bir bloggersın. Öyle süslü cümlelerle yazmaman daha iyi, bence daha samimi.

  Tamam ben varım. Haftaya 2 mim bir arada yapacağım. Uğramayı unutma!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler. Tabi ki uğrarım, merakla bekliyorum yazınızı :))

   Sil
 2. Kendine haksızlık etme Meczup, senin 'dilini' oldukça okunası buluyorum ben..
  Bu mim de yapılası mı olmuş ne, hmm bir bakalım ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim, kendimi sırf başkalari güzelsin desin diye kendine çirkin diyen kızlar gibi hissettim 😂

   Sil
 3. Blogunuzu yeni keşfettim bu yazı ile. Yazdıklarınızdan sonra hemen diğer yazılarınıza göz gezdirdim ve gerçekten kendinize haksızlık etmeyin. Yazılarınız eğlenceli, insanı içine çeken türden. Gerçekten çok beğendim yazılarınız ve takibe de aldım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim bende sizin blogunuza geliyorum =D

   Sil

Yorum Gönder