Enes Batur | HAYAL Mİ? GERCEK Mİ? | Filmin Potansiyeli BÜYÜK! 💰


Hey! Merhaba. Evet bende popülist oldum. Evet, evet. Bakalım bir de böyle deneyelim...

Nasıl anlatsam bilemiyorum ki konuyu. Daha önceki yazılarımı okuduysanız. YouTube mecrasına bakış açımı az çok biliyorsunuz. Kısaca iyi işler de yapılırken, insanların kötü işleri izlemeyi tercih ettiği bir mecra. Tabii ki bu da tamamen içerik üreticilerinin suçu değil hatta bazıları sadece izlendiği için saçma videolar yaptıklarını itiraf da ediyorlar. Sonuçta yorulmadan, emek vermeden para kazanabilmenin taktiğini bulmuşlar. Ben sadece buna alkışlarım, hatta bizim hayal bile edemeyeceğimiz paraları kazanıyorlar bu bir kenara.

Bir de sinemaya atlamaya başladılar. Para tabi doyum olmuyor. Yapımcılar bakıyorlar abone sayılarına, tak! Gişe garanti diyorlar ve bir buçuk saat bok çekip izletiyorlar insanlara. Eh tabi izlemeye gidenler de bunu hak ediyor... Bu da bir kenara. 

Geçenlerde Enes Batur filmin teaser ını yayınladı. Bu fragman değil filmin tanıtımı. Ve bu teaser aniden Türkiye'de trendlere girdi. Başka ne olacaktı ki. Bunu merak edip tıkladım. Teaser da Enes bir arabadan inip ağır çekimde yürüyor bu kadar. Ve bu sanırım 2 milyon izlendi. Sanırım sadece bu videodan kazandığı para bile bir memur maaşına tekabül edebilir neyse. Bu da bir kenara.

Filmin konusunu okudum ve aslında ilgi çekici. Konusu, okuldaki arkadaşlarının yorumlarını kaldıramayan yanlız dışlanmış bir çocuğun Türkiye'nin en popüler insanlarından biri olup milyonlarca insanın yorumları karşısındaki psikolojisini anlatacak. Sanırım konusu buydu. Bence muhteşem bir film konusu. Fakat teaser a bakınca bok gibi gözüküyor film. Ama bu konu güzel işlenirse mükemmel olur film ama işlenme ihtimali çok düşük ama bu filmi milyonlar izleyecek ama ama ama...

Yorumlar

 1. Bak milyonların izleyeceğini ben de garanti ediyorum :))
  Enes Batur çılgınlığına oğlumdan aşinayım. Hey allahım diyorum :))) Alışamadım şu youtuber meselelerine :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben kardeşlerimin izlemesine izin vermiyorum :))

   Sil
 2. Bu isimle hafta sonu haberlerde tanıştım. O kadar uzağım ki sosyal ağlardan :(
  Birkaç klibine baktım ama pek eğlenceli gelmedi bana. Ben mi anlamadım bilemedim şimdi

  YanıtlaSil
 3. Bende kızımdan biliyorum Enes Batur'u. Hiç izlemedim aslında. Merak ettim izleyeyim bakalım. İzlenme sayısı artsın sırf merakımdan:)))

  YanıtlaSil
 4. teaser için filmin adı Hayal mi Gerçek mi? belkide teaser'da gördüğümüz Enes Baturun hayali olabilir :)

  YanıtlaSil

Yorum Gönder