KİNGSMAN: ALTIN ÇEMBER 👔 / İLK FİLM KADAR OLMASA DA!


Merhaba! Arka arkaya izlediğim filmleri paylaşıyorum. Aslında beğendiklerimi diyelim. Çünkü birbirinin kopyası olan saçma filmlerle dolu sinemalar. Çoğu da gerçekçilikten uzak, sadece daha fazla izleyici için bir ton tema eklenmiş filmler!

Fakat! Bu film onlardan değil. Daha önceden Kingsman'ı izlemiş ve yorumumu blogumda paylaşmıştım: KİNGSMAN | GİZLİ SERVİS Kingsman Altın Çember ikinci filmi ve bu yazımda ikinci film hakkındaki görüşlerimi belirteceğim. Eğer çizgi romansı, komik, aksiyonu bol filmleri seviyorsanız bu filmi beğeneceğinize eminim, okumaya devam edin.

Öncelikle fragmanı izleyelim!!


Nasıl buldunuz? Bence baya havalı! hatta müzik ve aksiyon kaleografisine bakılırsa ilk filmden daha iyi olacakmış gibi görünüyor. ikinci filmin konusu şöyle:

Kingsman patlıyor ve herkes ölüyor! Tabii ki ana karakterlerimiz dışında. Bizim ingiliz kingsman örgütü de Amerika'ya gidip oradaki örgütlerinden yardım istiyorlar. Bu iki grup birleşerek dünyayı kötü karakterin elinden kurtarmaya çalışıyor...İlk filme benziyor. Hatta ilk filmden daha çok aksiyon sahneleri ve güzel espiriler var filmde fakat ilk filmdeki filmin havası yok. O ilk filmdeki havalı sahneler maalesef yok. Kendini ciddiye almayan bir filme dönüşmüş film. Ama bu filmin yine güzel olduğu gerçeğini değiştirmez. Sadece ilk film bundan daha güzeldi.

HATTA ŞU İLK FİLMDEKİ KİLİSE SAHNESİNİ BİDAHA İZLEYELİM, EN İYİ AKSİYON SAHNELERİNDEN.


Kötü karakter kıyaslaması yapacak olursam ilk filmde Samuel L. Jackson vardı. Benim en sevdiğim oyunculardan ve muhteşem oynamıştı. İkinci filmde bir kadın kötü karakter var ve o da süper oynuyor bence iki filmde de kötü karakterler iyi yazılmış...

Filmin müzikleri ve aksiyon sahneleri uyumu çok iyiydi. Birkaç duygusal sahne vardı çok iyiydi fakat hemen ardına komik sahneler koymuşlardı, hep gülsem mi duygulansam mı bilemedim filmde. Genel olarak film güzeldi ama ilki kadar değil.

Yorumlar