Bu Thor Olmuş Mu? | HULK, DOCTOR STRANGE, HELA, LOKİ!


Süper kahraman filmlerini oldum olası severim. Bana ilk bilgisayar alındığında da oyun indirmez elektrik kesilirse diye film indirirdim. Özellikle de marvel severim, daha çok çocuklara hitap etmesine rağmen. Dün de Thor filmini izledim ve hadi konuşalım...

Filmi beğenmeme rağmen baya eleştireceğim nokta var. Siz izlediniz mi? Çünkü azcık spoiler içerebilir. Azcık ama...

Fragman çok güzeldi özellikle de müzikle uyumu! Bu arada fragmanı izlemek isterseniz şurada: Şarkı gerçekten çok çok çok çok çok çok güzel. Kopyala yapıştır yapmadım 'çok' ları tek tek yazdım. Ama film şarkı kadar güzel değil. Fakat dövüş sahnelerinin müzikle uyumu şarkıdan güzeldi. Anladınıız? 

Filmin yönetmeni falan değişti bu yüzden film diğer Thor filmlerinden oldukça farklıydı. Diğer filmler kendini ciddiye alırken bu komediydi. Gardians of galaxy de komikti ton çok benziyor ama o film bari kendini ciddiye alıyordu. 

Güldüğüm çok sahne oldu ama soğuk espiride vardı bir kaç tane mesela baştaki zincir sahnesi. Ama filmin temposu hızlıydı bu yüzden aradan hızlıca geçti espriler...

Hulk! çok çok iyiydi. Görsel olarak ve karakter olarak muhteşemdi. Beni en çok o güldürdü. Loki ise tutarsız bir karakter olmuştu, filmin sonunda aniden iyi adam oldu kaç filmdir kötü adam diye izliyorduk adamı.

Filmde doctor strange'yi göreceğimi unutmuştum, çok mutlu oldum hem sevdiğim bir kararkter hem de sevdiğim bir oyuncuyu izlemek çok güzeldi ve sahne baya komikti. I love Benedict 😘😅 Valkyre yeni bir karakterdi, iyi bir karakterdi umarım bölümlük değildir, ilgi çekiciydi yani, çizgi romanda da varmış yeni bir kahraman izlemek benim için artıdır..

Filmin sonunda bir after credits sahnesi vardı ve merak uyandırıcıydı. Sızdırılmış bir Avangers: infinty war fragmanını izlemiştim, Thor galaksinin koruyucalırının gemisine düşüyor uzaydan sanırım after credits onunla bağlantılı olacak.

Genel olarak filme puanım 7/10 eğlenceli ve komikti ama değerli bir marvel filmi değildi. Dövüş aksiyon sahneleri ve hulk çok iyi, Kötü karakter Hela da çok başarılıydı. En güçlü kötü karakterlerdendi. Hadi bakalım Marvel daha neler yapacak merakla bekliyoruzzz...

O KADAR BAHSETTİM MÜZİK BU:

Yorumlar