HEY! GÖRÜNEN ADAM!

Fantastik, Türk Youtube Dizisi.

Leyla ile mecnun dizisinin yazarı Onur Ünlü'nün yazdığı ve yönettiği Görünen  Adam dizisinin ilk fragmanı yayınlandı.

Önce fragmanı şuraya bırakıyorum, sonrasında hakkında söyleyecek bir kaç cümlem var 😜Öncelikle dizinin sıradan olmayışı beni çok sevindirdi, TV de yayınlanmasına da şaşmamalı ki yayınlansa da izlenmesi pek fazla. Fantastik türü en sevdiğim türlerden ve uzun zamandır böyle bir Türk dizisi bekliyordum kendini ciddiye alan bir fantastik dizi. 

Fragmanı görür görmez farklı bir şey yapmaya çalıştıklarını anlıyorsun ismi bile, olaya farklı bir bakış açısı getirmek istediğini belli ediyor. Görünen Adam. Fragman bana nedense doctor Who dizisini çok anımsattı, tardise benzeyen bir şey vardı, bir diyalog esnasında da "300 yıl geriye gittik." deniyordu. Doctor Who dizisini sevme nedenlerinden biri de ne kadar fantastik bir dizi olursa olsun oyuncular ciddiye alarak öyle mükemmel oynuyorlar ki, ciddiye alarak, sanki gerçekmiş gibi heyecanlanarak izliyorsun. Umarım bu dizi de öyle olur. Bu arada dizi müziği harika, ilk bölümünü sabırsızlıkla bekliyorum.

Yorumlar

 1. Fragmanı beğendim ve ilgimi çekti..Acaba ilk bölümü e zaman yayınlanır..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bence pek uzun sürmez en fazla bir aya yayınlanır =)

   Sil
 2. Televizyon dizileri zaten o kadar kalitesiz ve tek düze ki! Artık hayal gücümüzü kullanmanın zamanı. Özellikle TV dizilerinin dışında yayinlananların meraklısı da farklı zaten.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gerçekten de tv insanları bir farklı oluyor, hayal gücü 0 =D

   Sil

Yorum Gönder