UZAYLILARI SEVER MİSİNİZ? 👽


Merhaba, bugün bu yazıya şu tarihi sözle başlamak istiyorum, ''Uzaylı da olsa insan insandır...'' Arif, Gora.İnsan: Milyarlarca galaksinin içindeki, milyonlarca güneş sisteminin bir tanesinin içinde bulunan bir gezegenin, bir ülkesinin, bir ilinin bir ilçesinin bir evinde doğan, aklı olan bir canlı.

Ve evinde tavla oynarken diyor ki ''Ne uzaylısı evladım saçmalama, uzaylı olsa görürdük.'' Tıpkı elmanın içindeki bir kurdun dünyayı elmadan ibaret sanması gibi.

Neyse, burada amacım bir şeyleri kanıtlamak değil. Bugün sadece uzay, evren, uzaylı gibi konulara meraklı olan insanlara güzel bir kaç video önermek. 

Türkiye Ufo ve Uzay araştırmacısı Haktan Akdoğan'ı ilk defa iki yıl önce televizyonda gördüm ve sıkı bir takipçisi oldum. Her yıl iki kere programa çıkmaya başladı ve ben gün sayıyordum. Ve siz şanslısınız çünkü gün saymayacaksınız direk videoları buraya atıyorum. Videolara dalıp yorum yapmayı unutmayın, İyi seyirler...
Yorumlar

 1. Farklı bir değerlendirme açısı, dikkatimi çekmedi değil :) Ama benim tek ve en sevdiğim uzaylı Doctor Who. Uzaylı da demek ne kadar doğru bilmem ama, şu Arif' in tanımına tam uyuyor :) Teşekkürler, sevgiler..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de teşekkür ederim yorumunuz için. Doctor Who dan bir kaç bölüm izlemiştim, güzel bir dizi =)

   Size de sevgiler...

   Sil
 2. Anonim3/20/2017

  Belki uzaylılar da bize inanmıyordur. Olamaz mı?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Milyarlarca galaksinin içinde sayamayacağımız kadar yaşam vardır eminim. Bazısı bizden gelişmiş bazıları da ilkel olabilir ve inananlar da inanmayanlar da vardır elbet.

   Sil
 3. Birkaç kez rast gelip dinledim Haktan Akdoğan'ı. Anlattıkları ilginç.

  Uzaylılara gelince. Henüz hiç tanışmadım. Nasıllar bilmiyorum bu yüzden. Sevimli ya da değil. <Aslında pek merak da etmiyorum. Hadi iyi kalpli değillerse :))))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tanışan insanların anlattıklarına göre zarar vermiyorlar ki, ışık hızından daha hızlı yolculuk ederek buraya gelecek teknolojiye sahiplerse bizi yok etmek isteseler bunu çoktan yapabileceklerini tahmin ediyorum =)

   Sil
 4. Çocuk yaştaydım Eric von Daniken'in Tanrıların Arabaları'nı okuduğumdan beri ufo'lara inanıyorum, yalnız umarım iyi niyetli, barışçıl olanları gelir bir gün dünyaya gelirlerse, bir de istila için gelirlerse yandık:))) Çok teşekkürler:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de evrenin ne kadar büyük ve bizim bildiğimiz kısmının ne kadar küçük olduğunu öğrenince inanmaya başladım. Yorumunuz için teşekkürler =D

   Sil

Yorum Gönder