Okuyucuları Tanıyalım | NEDEN BENİ OKUYORSUNUZ?


Merhaba, sayın çok değerli okuyucu arkadaşlarım. Bana göre hiç de uzun gelmeyen ama neredeyse altı ay gibi bir süredir blog yazıyorum.VAY BE! 6.AY!

Yeni fark ettim. Ben ne yazdım, film, dizi kitap, deneme. Kişisel blog denince akla gelen kategoriler falan filan.

Bugün anlatmak istediğim konu; sizleri tanımak ve yazılarımı neden okuduğunuzu, neden sevdiğiniz veya sevmediğinizi öğrenmek.

Bunu uzun zamandır planlıyordum ama bir süre geçmesini ve küçük de olsa bir okuyucu kitlemin oluşmasını bekledim. Ve size soruyorum:

Kaç yaşındasınız? Beni neden okuyorsunuz?

Bunun yanında ağır eleştiri ve önerilere açığım. Ciddiyim çok ağır eleştiri yapabilirsiniz. Ama küfür etmeyin. Acaba benden nefret eden var mıdır ya? Benden daha çok benden? bir ben var benden içeri...

Bu yorumlardan bir sayfa oluşturup bloguma eklemeyi düşünüyorum ve yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum. Bekliyorum...
Hala bekliyorum...

Yorumlar

 1. Okuyorum çünkü samimi ve başarılı yazıyorsun. Yeniliklere açıksın veeeee bence yazmayı sevdiğini belli ediyorsun. (yaş:22)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Belki de içimi dökmeyi ve anlanmayı seviyorum ve bunu da en iyi yazarak yapabiliyorum. Yorumunuz için teşekkür ederim =) ben de (17)

   Sil
 2. 63 Yaşındayım sayfanızı farklı buluyorum. Eleştirmeyi ve eleştirilmeyi severim. Çünkü eleştirinin amacı iyi şeyleri öne çıkartmak, yanlış ya da eksik olan şeylerin tamamlanmasına sağlamaktır. Bloğunuzun proaktif bir karekteri var. Daha da iyileşeceğini umuyorum. Başarılar diliyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sizin gibi olgun insanların da okuduğu bir blog olmak gerçekten gurur verici. Fikirlerimin, emeğimin değer görmesi beni mutlu ediyor, yorumunuz için çok teşekkürler.

   Sil
 3. Ben de 29. Her yazan ve yazılan değerlidir. Blog yazan gençler ise benim için daha değerlidir. Umarım gençken benim yaptığım gibi sıkılıp da silmezsin bu kadar emeği. Takipteyiz.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hahah silmek diyince güldüm valla o kadar aylarca yazdım ya =D Teşekkür ederim değer verip zaman ayırıp yorum yaptığınız için.

   Sil
 4. Çok beğendim bu fikri :) yaş 24 olmuşken benim için önce emeğe saygı, sonra samimiyet hissetmek önemlidir. Bu samimiyeti bulmuşken kaybetmemek lazım. Nice 6.aylar olsun.. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler bu samimi yorumunuz için =) Samimi olmayan bilgi yazıları yamayı denedim ciddi olmayı denedim ama komik oluyorum öyle demek benim tarzım buymuş diyip yazı nasıl giderse öyle yazıyorum =D

   Sil
 5. :) Yaş 27... Samimi, eğlenceli yazıyorsun. Bazen okurken sabırsız biri olduğunu düşünüyorum, nedense? Başarılar diliyorum...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok iyi tespit, hep sabırsızım ve kararsızım :) Zamanla daha sabırlı olacağımı düşünsem de o zaman ne zaman gelecek diye de sabırsızlanıyorum =D Size de başarılar...

   Sil
 6. Merhaba Meczup,

  Ben 33 yaşındayım. İlk nasıl keşfettiğimi hatırlamıyorum seni doğal, samimi, farklı, özgün ve yaratıcı bulduğum için okuyorum. Böyle devam et.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim Serdar abi, senden bunu duymak beni gerçekten mutlu etti =D

   Sil
 7. 30 yaşında bir ablan olarak içten, samimi, paylaşımcı ve aktif olduğun için takip ediyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler Özlem abla ben de seni her zaman takipteyim =D

   Sil
 8. AÇIK SÖZLÜ,AKICI BİR ÜSLUBUN OLAN VE SAMİMİ BİRİ OLARAK GÖRÜYORUM.BU ARADA YAŞIM 65.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tesekkur ederim, yaşı büyük okuyucum olması beni çok mutlu ediyor, sizlerden çok şey ogrenecegime eminim :)

   Sil
 9. Anonim3/30/2017

  Seni okuyorum çünkü kalemin oldukça yumuşak. Yani okuduklarım akıp gidiyor. Sıkıcı konular hakkında yazıyor bile olsan bunu daha eğlenceli ve okunabilir bir duruma getiriyorsun. Bu önemli bir özellik blog gibi sosyal yazın dünyasında. Ama açıkçası ben daha uzun isterdim yazılarını. Özellikle bilgi vermeyi amaçlayan yazılarının daha detaylı olması gerektiğini düşünüyorum. Bu arada yaşım 20. Sana booool şans diliyorum. Asla yazmayı bırakma.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tesekkur ederim Eda, ben de senin yazılarına bayılıyorum uzuuunnnca yazıyorsun ama akıp gidiyor. Ben de sana bol şans diliyorum. Yazmayı bırakmayacağız 😉

   Sil
 10. Az önce keşfettim seni. Farkın ile koymuşsun sen zaten kendini ortaya. Renkli kişilikleri hep sevmişimdir. Bu rengi yazıya aktarabilmek de iyi bir uğraş ister. Yaşım 16, yaşın 17. Neyse işte. Işık hızında ilerlemeye devam etmelisin. (Ayak üstü verdik bak aklı sıra bir öğüt.) Karalamaya devam! :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Benim yaşlarıma yakın insanlarla burada karşılaşmak çok güzel umarım burada daha fazla oluruz öyle, slimeli boktan youtube köşelerinde veya facebook okey gruplarında değil =D

   Sil
  2. On iki yaşlarında blog yazarı çocuk görmüştüm bir keresinde. Yazan yazıyor yani. Edebiyatı da bayağı bir iyiydi. Akranlarımın birçoğundan -hatta hepsinden- çok daha iyi yazıyor. Akranlarımın böyle işlere imza atması beni sevindiriyor. Tanıdığım akranlarımdan bloğumda çokça bahsederim, hepsinin zamanı boş bir şekilde öldürdüğünü görüyorum. Nerede absürtlük var onlarda orada. Üzülüyorum bunları böyle görünce, ne diyeyim. Yaptıkları tek şey çektiği saçma sapan aşk acıları, teselliler ve izledikleri evlilik tarzı programların eleştirilerini yapmak... Sadece akranlarım da değil tabii, bütün insanlar neredeyse böyle. Dünyayı biraz da farklı açıdan değerlendirmek gerek. Ben neden bu kadar uzun yazdım ki şimdi? Kendi yazıma bu kadar uzun yazı girmeye üşeniyorum. Yoruma ne kadar uzun kelime girmişim bak şimdi. İyi bir yazı çıkardı bundan kesin. :D

   Sil
  3. Aynen sana katılıyorum, bu arada yaz bu konu hakkında bir şeyler blogunda da okuyalım =)

   Sil
 11. Açıkçası birçok kişiyi takip ederim, seni de takip etmekteyim. Yazdığın konuları ve anlatım şeklini çok sevdim. Bu arada yaşım 16. Bloğumu takip etmek istersen, yanıt vererek sana bloğumun linkini verebilirim. Başarılar efendim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yaşıma yakın olanları görünce buralarda çok mutlu oluyorum, aramızda kalsın buralar yaşlı dolu =D

   Sil

Yorum Gönder