Kitap Alışverişim! KİTAPLARR!


Merhaaba, bugün ben sinema sonrası kitaplara bakmak için kitap reyonuna yönelip, dayanamayıp bir roman alan ve sonrasında bunu almışken şunu da alayım mantığıyla bir kişisel gelişim kitabı ve ardından kasada iken iki de kitap ayracı alan pek kitap okumayan ama kitap alan bloggerım. (Artık çok okuyacak!)Normalde kitap alır ve şöyle bir göz gezdirip rafa bırakırım. Detaylı ayrıntılı ve kafamı vererek okumam bu yüzden de kendimi hiç kitap yorumu yapacak derecede kitap hakkında bilgi sahibi göremem.


Canım, ben de bilirim ''güzeldi'' yada ''harikaydı'' veya ''beğendim'' gibi yorum yapmayı da benim bahsetmek istediğim sağlam bir yorum. Anlatım, cümleler, kurgu, hikaye vs. anladınız siz. 

Hepimizin hayalidir değil mi? Şu mesela...


Veya şu...


Ya da okurken şöyle dış dünyadan ayrılmak.


Neyse ya, ben kitap almıştım onları anlatacaktım. Başlıyayım şöyle bir roman aldım ilginç geldi konusu.


Gelecekte rüyaları hatırlatan yapay anılar yaratan bir teknolojiyi sonra da bunun kontrolden çıkmasını anlatıyor sanırım...

Sonra da bir kişisel gelişim kitabı aldım yazarını çok seviyorum ilk youtubede avucumdaki kelebekler semineriyle tanıdığım ve hayranı olduğum bir yazar izlemenizi tavsiye ederim o semineri.Kitabın arka kapağındaki yorumları görüp almamak elde değil.


Bu kadar bu iki kitabı bir hafta içinde okuyacağım ''O kitapları okuyacağına YGS ye çalışsana!'' BAAMM! Kürekle ağzına vurduğum ilk insan.


Bunlar da son olarak aldığım kitap ayraçlarıı.

Bu kadar anlattım bugün de bir şeyler, bir şeyler söylemek isterseniz yorum yazabilirsiniz tam aşağıda. Yazmak çok kolay, yazın yani. Görüşmek üzere hadi yazın. Yazınnn.

Yorumlar

 1. yapay düş'ü merak ettim açıkcası :) not ettim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunu bir haftaya kadar yazmayı düşünüyorum :) İnşallah güzel bir kitaptır =)

   Sil
 2. Merhaba. Biraz alıştırma yaparsanız kitap yorumu da yazarsınız. Şu kütüphaneci amcada kendimi gördüm. Bazen hayattan aşırı soyutlanıyorum :-)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Size de merhaba. Keşke bende soyutlanabilsem hemen dikkatim dağılıyor benim :/ Sizin blogunuzu okuyarak yorum yapma hakkında bilgi sahibi olabilirim sanırım =)

   Sil
 3. Sınava çalışmak kitap okumaya engel değil ki aksine sınav için katkıda bulunmuş oluyor insan kendine. Boşver öyle diyenlere hıhı de geç sen. İki kitap da gayet güzel mutlaka oku :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Keşke sınavda genel kültür sorsalar fen falan değil de =D

   Sil
  2. Genel kültürü de kazık yerden sorarlarsa ne olacak :)

   Sil
  3. hahah =D film dizi sorsalar da arka sokaklar, recep ivedik sorarlar zaten en izlemediğimi bulurlar =D

   Sil

Yorum Gönder