Değişken Ruh Halim | Karışık Kafam | Anksiyetem!


Yine merhaba, ben günün yorgunluğunu, stresini, yüksek temposunu bırakıp, sakin, sessiz bir şekilde bilgisayarının başına geçip bir şeyler yazmak isteyen küçük, acemi ve tutarsız blogger.

Bugün bahsetmek istediğim konu ani değişen ruh halim veya ruh halimiz. Şuan bir gerginlik var üzerimde nedenini bilmediğim, birazdan gülebilirim de, sınıfımdan bir kıza çıkma teklifi edebilir veya kankamla cumartesi buluşup logan filmini izleyeceğimiz anlaşmasını bozabilirim ve bu kararları kitaptan okuduğum bir cümle veya diziden izlediğim bir diyalog bana verdirebilir.

Bunu yaşıma bağlıyorum biraz, biraz da beynimdeki kimyasallara. Belki de burcumda yazıyordur hiç okumadığım, inanmadığım. Neye inanacağımı da bilmiyorum ya artık. 

Bazen sohbet ederken, sohbet ettiğim kişinin cevabıma karşın vereceği cevabına verdiğim cevabın onda oluşturacağı düşünceyi ve onun benim hakkımdaki görüşlerinde etkisinin ne olacağını düşünerek söylemediğim çok şey oluyor, söylemem gereken.

Anksiyete! evet o da var tabi. Bazen de gereksiz yere lauvbali hareketler şakalar vs. yaparak eğleniyorum ve dediğim gibi bana bunları sokaktaki bir tabelada yazan yazının bana anımsattığı filmde okunan kitapta geçen bir cümleyi hatırlattığı için yapıyorum. Ben ne yapıyorum yaa.

Neyse bu kadar, karışık kafamın içinden sesler bunlar şimdilik. Alın kustum buraya. Okuduysanız tebrikler. Sizin de kafanızdaki sesleri yorum olarak yazmanız beni memnun eder ve yalnız olmadığımı hissettirir bay bay...
Yorumlar

 1. Bana gayet doğal ve normal geldi bu halin, ülkenin hali öyle yapıyor diyorum (benim iddiam:)tam mutlu olalım derken bir haber çöküyor tüm enerjimiz:( hele akşam haberleri, bir takım tiplerin ekranda arz-ı endam etmesi of...yani çok iyi anlıyorum, paniğe gerek yok:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hahaha her şey normalleşti ya bence iyiye gitmiyoruz pek. Haberleri de izlemiyorum ben ya bide izlesem kafayı yerim herhalde =)

   Sil
 2. yazı dilin çok iyi, senin ilacın yazmak bence :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim farklı olmaya çalışıyorum yeni şeyler denemeye çalışıyorum =)

   Sil
 3. Benim her günüm böyle bu aralar. Neşeliyken birilerini gırtlaklama noktasına gelebiliyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aman gırtlaklamayın =) Nefes alıp 10a kadar sayın belki geçer geçmezse gırtlaklayın =D

   Sil
 4. Anonim3/04/2017

  Okurken kendimi gördüm bu yüzden seni çok iyi anlıyorum. Ve inan verebileceğim bir tavsiyem bile yok. Sanırım dengesizliklerimiz ile yavaş yavaş delirerek yola devam edeceğiz.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yavaş yavaş delirmek =D beni anlayan olması beni çok mutlu ediyor çünkü dünya git gide anlayışsız insanlarla doluyor :/

   Sil

Yorum Gönder