''En Tarzımda Film'' | Dünyalı Uzaylı | EARTHBOUND


Kategori: Fantastik, Dram.

Filmin Konusu: Joe 11 yaşındayken babası ölür. Ölmeden önce söylediği son şey, anlattığı tüm uzay hikayelerinin hepsinin doğru olup kendisinin ve Joe'nin uzaylı olduğunu söylemesidir. Babası öldükten sonra Joe normal dünyaya adapte olamayacaktır, babasının söylediği şeye oldukça inanmıştır...

Filmin fragmanı burada.


Hiç kendinizi farklı bir dünyaya aitmiş, Dünya size göre değilmiş gibi hissettiniz mi? Veya yalnız kalmamak için olmayan şeylere inandınız mı hiç?

Uzun zamandır böyle farklı bir film izlememiştim. Böyle filmin ana konusunu filmin sonuna kadar korumayı başaran, ters köşeye yatıran heyecanlandıran çok güzel bir filmdi. 

Düşünün ki; Uzaylısınız veya öyle olduğunuzu düşünüyorsunuz, fark etmez. Gezegeninize gitmek istiyorsunuz fakat dünyada birine aşık oldunuz ve elinizde somut bir kanıt olmadan ona uzaylı olduğunuzu anlatmaya çalışıyorsunuz. Ne garip tepkiler alırdınız? Anlatabilir miydiniz bunu? Nasıl anlatacaksın ki? Deli olduğunuzu düşünecek normal olarak.Konu da bu. Bu adam deli mi? yoksa gerçekten uzaylı mı? İzlerken çok heyecanlandım, eğlendim, sevdim bu filmi. Siz sever misiniz bilmiyorum, şöyle anlatayım; Eğer eğlenceli, az da çocuksu çizgi roman filmlerini, fantastik filmleri, psikoloji konulu filmleri seviyorsanız bu filme bayılırsınız. 

Bu film hakkında ne yapılan yorum ne de inceleme gördüm. Fragmanını dahi zor buldum ve ilk yorumunu ben yazıyorum, amacım da bu zaten. Bilinmeyen izlenmeye değer filmleri bulup izlemek ve paylaşmak. Buraya kadar okuduysanız ya filmi izleyeceksiniz ya da benim yazılarımı sevdiğiniz için okudunuz veya her ikisi. (Ben de yorumları seviyorum) Bir şey ima etmeye çalışıyorum evet...


Yorumlar

 1. Tam bana göre bir film. Bana da "deli" derler :) İzleyeceğim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Deli olmak ayrıcalıktır =) Sıradanlık tan uzak olandan korktukları için deli derler.

   Sil
 2. yorumuna göre sanırım benim kafa dağıtmak için izleyeceğim türden,
  paylaşım için teşekkürler...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen boş zamanı eğlenceli geçirmek için izlenebilir bir film =)

   Sil
 3. Hem bilim kurgu hem de fantastik, tam benlik :)
  Mimlendin ayrıca;))

  YanıtlaSil

Yorum Gönder