Uzak Olsa da Hayaller! Artık Daha Yakın!
Merhaba, yine beyaz bir sayfa var karşımda ve bu sayfayı az da olsa doldurabilecek bir kaç cümlem var aklımda. Öncelikle bir dizüstü bilgisayar aldım, markasını merak edenler için hometech ht book 14 fiyat performans ürünü, iki saattir kullanıyorum şimdilik memnunum =D

Neyse, asıl gelmek istediğim nokta hayallerime bir adım daha yaklaştığım hissi var içimde. Her ne kadar uzak olsa da hayaller, bir adım bile yaklaşınca mutlu oluyor insan. Şuan hala çoook uzun yol var önümde, görüyorum. Fakat şuan o yolda daha hızlı gidebileceği bir aracımda var. Hayalim yazar olmak. Yazmak ya. Peki bunun için ne yapıyorum? yazıyorum. Yani hayallerinin peşinden gitmek öyle abartıldığı kadar zor değilmiş. Bu konuda idare eder ile iyi arasında bir yerde olduğumu düşünüyorum. Kendimi de yazarak ifade etmeyi seviyorum, en iyi bu şekilde ifade ediyorum.

Yazarken eğleniyorum, içimde tutmak istemediğim şeyleri sayfalara döküp rahatlıyorum. Tutamam da zaten öyle bir yeteneğim yok. Yeni bir şey öğrensem anlatmadan duramam, anlatırken etkilemeye çalışırım. Korksam korkutmaya çalışırım falan.

Yalnız olmayı sevmiyorum. Yazarak yalnız olmuyorum, okuyanlarla aynı duyguyu paylaştığımı görüp mutlu oluyorum. Ne diyeyim hayallerimi seviyorum ve onlara ulaşmak için elimden geleni yapacağım, pes etmek yok...

not: Günde bu kadar yayın paylaşılır mı? diyenler. Daha fazlası geliyor...

Yorumlar

 1. Yeni Pc hayırlı olsun paylaşımlarının devamını beklerim, iyi yayınlar :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim. tabi her zaman devam ;)

   Sil
 2. Yazılarında yazarlığın hakkını verebileceğini düşündüren potansiyel var. Bilgisayarın hayırlı olsun, sevdiğim bloglardansın..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkürler. ben de kendime bu konuda güveniyorum ve siz de benim en sevdiğim bloglardansınız, yazılarınızı da çok yararlı buluyorum :)

   Sil
 3. Yazarlık hayallerinize ulaşmak dileğimle. Yazma tutkunuz daim olsun. Beyaz sayfalarınız her zaman dolsun. Pc hayırlı olsun.
  Saygılarımla.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Umarım beyaz sayfalarımızı dolduracak çok güzel şeyler yaşarız :)

   Sil

Yorum Gönder