Limit Yok | Yine Mükemmel Bir Film | Yorum!


Kategori: Gerilim, Polisiye

Filmin Konusu: Eddie, başarısız New Yorklu bir yazardır. Ancak günün birinde eski bir arkadaşıyla karşılaşmasıyla tüm hayatı değişir. Arkadaşı onu beynin tüm kapasitesini kullanmasını sağlayacak bir ilâçla tanıştırır. Böylece Eddie kendisinin kusursuz bir versiyonuna dönüşür. İlâç sayesinde paraya, akla, çekiciliğe sahip olur. Fakat Eddie kısa bir süre sonra sonsuz güce bedelsiz sahip olunamayacağını anlar. / Sodamedya

Filmin fragmanı için buraya tıklayınız.


Yine mükemmel bir film izledim. Şu aralar film izlemeye baya zamanım var ben de bunu değerlendiriyorum. Sevdiğim filmleri paylaşarak da fazla vakti olmayanlara kısa vakitlerinde iyi vakit geçireceği filmler önermeye çalışıyorum ki aramaya uğraşmasınlar veya kötü film izlemesinler... Bu filme TV de falan denk gelmiş olabilirsiniz ben de bir kaç kez denk geldim ama az az izlediğimden anlayamamıştım. Bugün oturdum ve izledim filmi.

Beyin fonksiyonları düşük, dikkat eksikliği olan, başarısız bir adam var. Beyninin kapasitesini yüzde yüze çıkaracak bir ilaç buluyor ve inanılmaz şeyler oluyor. Bu ilaç için hayatını bile tehlikeye atıyor. Fakat ilaçlar sınırlı. Ve bırakırsan tehlikeli sonuçlar doğuruyor.

Biraz Lucy filmine benziyor konusu ama lucy bilim kurgu tarafını alırken bu film daha gerçekçi daha yaşanabilir bir şekilde ele alıyor konuyu. Yani diyorsun ki böyle bir ilaç olabilir. Bu adamın ilaç sayesinde yükselişini izlemek baya zevkli...


Tabi filmde hep iyi şeyler olmuyor ilacın yan etkileri falan derken, neler oluyor neler. Bir de dizisi varmış bu filmin oyuncular aynı değil ama konusu ilgimi çektiğinden bir ara bakmayı düsünüyorum... Filmde oyuncular süper, hikaye sürükleyici, görseller desen mükemmel. İzlememek için bir sebep yok. İzlemenizi tavsiye eder. İzledikten sonra da yorumunuzu beklerim... Okuduğunuz için teşekkürler başka bir yazıda görüşmek dileğiyle.

Yorumlar

 1. Bir zamanlar bu filmi izleyip de nzt48 hapı almak için can atıyordum. Hey gidi günler... Gerçi şimdi bi nzt fena olmazdı ama neyse :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hahah anladığım kadarıyla film sonunda adam nzt siz başarılı oluyordu. İhtiyacımız yok nzt ye falan ama olsa da fena olmazdı =D

   Sil
 2. Lucy filmini çok severek izlemiştim.Bunu da beğenirim öyleyse :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Eminim beğenirsiz çünkü konusu benziyor :)

   Sil
 3. Lucyi ben de sevmiştim. Hatta sinemada izlemiştim yanılmıyorsam. Polisiye ve gerilim sevdiğim bir tür. Film izleyesim gelirse bakarım buna :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Polisiye ve gerilimi seviyorsanız bu filme kesinlikle bayılırsınız :)

   Sil

Yorum Gönder